(VIDEO) Edin je kao vino: Dva gola za Inter u generalci pred početak Serie A

Kapiten reprezentacije BiH, Edin Džeko, pružio je odličnu partiju u pobjedi Intera protiv ekipe Sant‘Angelo u generalnoj probi pred početak nove sezone u Seriji A.

Nerazzurri su savladali niželigaša rezultatom 11:0, a Džeko je na ovom meču bio starter i već je u drugoj minuti savladao protivničkog golmana. Igrala se 30. minuta kada je Dijamant postigao svoj drugi pogodak protiv Sant‘Angela.

Pored Dijamanta, u listu strijelaca su se još upisivali i Hakan Calhanoglu, Romelu Lukaku, Denzel Dumfries, Lautaro Martinez, Henrikh Mkhitaryan, Roberto Gagliardini, Joaquin Correa i Cesare Casadei.

Pogledajte kompletan izvještaj sa utakmice, ali i golove Džeke u videoprilogu ispod teksta.

Podsjetimo, Inter novu sezonu u Seriji A započinje na gostovanju kod Leccea, a ova utakmica je na rasporedu u subotu od 20 sati i 45 minuta.

Tragedija u Bijeljini: Muškarac izgorio u požaru

Muškarac H. T. (49) smrtno je stradao u požaru...