Hrvatska: U prvoj utrci Snow Queen Trophy iznenadio Amerikanac

Hrvatska: Na Sljemenu sve spremno za početak muške utrke "Vip Snow Queen Trophy" 2015.

Završena je prva vožnja muškog slaloma na Sljemenu “Snow Queen Trophy” na kojem se u dvije utrke natječu 82 najbolja svjetska slalomaša. Sljeme je posjetio hrvatski premijer Milanović, a iznenađenje u prvoj vožnji napravio je samo Amerikanac Choudinsky, javlja Anadolu Agency (AA). Prvi je Austrijanac Marcel Hirscher sa startnim brojem 1, drugi Šveđanin Mattias Hargin sa startnim brojem 3, a treći Amerikanac David Choudunsky koji je startao kao 26.

Austrijanac Felix Neurether koji je imao startni broj 6 osvojio je u prvoj vožnji 4. mjesto, a Nijemac Fritz Dopfer sa startnim brojem 4 završio je na petom mjestu. Četiri natjecatelja nisu završila prvu utrku. Hrvatski natjecatelji Ivica Kostelić i Filip Zupčić su se uspješno plasirali u drugu utrku. Televizijski prijenos muškog slaloma “Vip Snow Queen Trophyja” Zagreb/Sljeme televizijski se prenosi uživo u 25 zemalja.

Prvu vožnju muškog slaloma utrku prati, prema procjeni organizatora, više od 14.000 gledatelja, a broj se stalno povećava, jer gledatelji i dalje pristižu. Druga utrka, u kojoj se natječe najboljih 30, i koja će odlučiti o pobjedniku vozi se u 18:10 sati.

Skandal u Srbiji: Fudbalski sudija uhapšen zbog dilanja droge

Vijest dana u susjednoj Srbiji, tačnije u Zaječaru je...