Višća promašio penal za izjednačenje

Turski Basaksehir loše je počeo sezonu u Ligi prvaka, u prvoj utakmici trećeg pretkola poraženi su na svom terenu od grčkog Olympiakosa.

Jedini pogodak za goste postigao je Masouras u 53. minuti. Tragičar istanbulske ekipe bio je bh. reprezentativac Edin Višća koji je promašio penal u drugoj minuti sudijskog produžetka.

Zanimljivo je da je Višća do sada uvijek bio uspješan sa bijele tačke, imao je postignutih devet golova iz isto toliko pokušaja, u prošloj sezoni izveo je i realizirao tri penala.

Rezultati prvih utakmica 3. pretkola Lige prvaka: KRASNODAR – PORTO 0:1 (Sergio Oliveira 89), BASAKSEHIR – OLYMPIAKOS 0:1 (Masouras 53), CLUJ – CELTIC 1:1 (Rondon 28 – Forrest 39), BASEL – LASK 1:2 (Zuffi 87 – Trauner 50, Cuemart 82 autogol), MARIBOR – ROSENBORG 1:3 (Tavares 70 – Soederlund 50, 64, Jensen 71), APOEL – QARABAG 1-2 (Merkis 90+5 – Emreli 54, Gueye 70), PAOK – AJAX 2:2 (Akpom 32, Matos 39 – Ziyech 10, Huntelaar 59), DINAMO – FERENCVAROŠ 1:1 (Olmo 7 – Siger 59), CRVENA ZVEZDA – COPENHAGEN 1:1 (Pavkov 44 – Wind 84 penal), CLUB BRUGGE – DINAMO KIJEV 1:0 (Vanaken 37pen).

I to je BiH: Himna Bosne i Hercegovine izviždana uoči finalne utakmice Zrinjskog i Borca

Himna Bosne i Hercegovine je izviždana uoči početka prve...