(VIDEO) Musa odigrao fenomenalnu partiju protiv Milana: Pogledajte sve šuteve našeg asa

Džanan Musa je sinoć odigrao fenomenalnu utakmicu u Euroligi, te je susret protiv Milana završio s čak 25 ubačenih poena.

Real je slavio u gostima kod Milana rezultatom 83:77 u okviru 6. kola Eurolige, a Musa je briljirao i bio prvo ime utakmice.

U prvom poluvremenu je reprezentativac Bosne i Hercegovine postigao osam poena, a potom je u drugom ubacio u brzinu više i do kraja stigao do 25 ubačenih poena.

Za dva poena je imao učinak 4/4, a sjajan je bio i na šutu za tri poena (5/8), te je ubacio i dva od tri slobodna bacanja. Musa je za 31 minutu ostvario i pet skokova i pet asistencija, te je s indeksom korisnosti 31 bio prvo ime utakmice.

U videu možete pogledati sve šuteve iz igre našeg asa koji je dokazao da će biti veoma bitan igrač Reala u pohodu na novi trofej prvaka Evrope, piše Klix.

Teška saobraćajna nesreća u Lašvi: Sudarilo se više automobila

U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na magistralnom putu...

Strašna nesreća u Srbiji: Srušio se ringišpil, povrijeđeno 13 djece

U Kuršumliji je danas došlo do nesreće kada se...