(VIDEO) Hit proslava gola navijača Saudijske Arabije: Iščupali vrata iz baglama

Nogometna reprezentacija Saudijske Arabije danas je napravila prvorazredno iznenađenje na Svjetskom prvenstvu savladavši Argentinu rezultatom 2:1, a Saudijci su trijumf proslavili na veličanstven način.

Argentina je vodila pogotkom Lionela Messija iz desete minute iz penala, a u drugom poluvremenu najprije je Saleh Al Shehri u 48. minuti izjednačio na 1:1, a pet minuta kasnije je Al Dawsari pogodio za 2:1.
Poslije utakmice uslijedilo je nezapamćeno slavlje nogometaša i navijača Saudijske Arabije koje se nastavilo i van stadiona, a Saudijci su tom prilikom odlučili imitirati čuvenu proslavu “Siuuu” Cristiana Ronalda.

Ipak, pravi hit je postao video na kojem je prikazano kako Saudijci u domovini slave vodeći pogodak, a posebno se istakao jedan navijač koji je u zanosu prosto iščupao vrata iz baglama i bacio ih ispred ulaza.

Video se brzo proširio društvenim mrežama i očekivano postao je hit na internetu, prenosi Klix.

U drugom kolu Argentinci će igrati s Meksikom, dok će Saudijska Arabija odmjeriti snage s Poljskom.

Teška saobraćajna nesreća u Lašvi: Sudarilo se više automobila

U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na magistralnom putu...

Strašna nesreća u Srbiji: Srušio se ringišpil, povrijeđeno 13 djece

U Kuršumliji je danas došlo do nesreće kada se...

U Mrkonjić Gradu uhapšen nastavnik osumnjičen za spolno uznemiravanje učenica

N. M. (60) nastavnik informatike u Osnovnoj školi ”Ivan...

I to je BiH: Himna Bosne i Hercegovine izviždana uoči finalne utakmice Zrinjskog i Borca

Himna Bosne i Hercegovine je izviždana uoči početka prve...

Sud donio hitnu mjeru: BHRT mora pustiti signal FTV-u

Nakon što je BHRT donio odluku da uskrati usluge...