Top 16 Eurolige: Cedevita slavila u Zagrebu protiv Anadolu Efesa

U 4. kolu grupe E Top 16 Eurolige Cedevita je u Košarkaškom centru “Dražen Petrović” u Zagrebu večeras pobijedila turski Anadolu Efes rezultatom 84:80, javlja Anadolu Agency (AA). U vrlo zanimljivoj i krajnje neizvjesnoj utakmici Cedevita je na kraju usjela savladati favoriziranu ekipu Anadolu Efesa sa 84:80.

U prvoj četvrtini meča, Cedevita je bila bolja rezultatom 24:20. U drugoj četvrtini turska ekipa je zaigrala mnogo bolje i na kraju ostvarila rezultat 27:23.

Nakon poluvremena, u trećoj četvrtini Cedevita je nastavila s dobrom igrom te bila bolja sa 18:12. U zadnjoj četvrtini Anadolu Efes je bio bolja ekipa sa 21:19, što im ipak nije bilo dovoljno za pobjedu.

Zagrepčani nakon prva četiri kola imaju dvije pobjede i dva poraza, koliko ima i ekipa istanbulskog Anadolu Efesa.

Počela Olimpijada u Parizu: Bh. zastavu nosili Larisa Cerić i Mesud Pezer

Ceremonija otvaranja 33. ljetnih Olimpijskih igara, trenutno je u...

Lana Pudar nosiće zastavu BiH na zatvaranju Olimpijade u Parizu

Zastavu BiH će na ceremoniji otvaranja Olimpijskih igara u...

Fenomenalna Lejla Njemčević osvojila 21. titulu prvakinje BiH

Najbolja bh. biciklistkinja Lejla Njemčević osvojila je XCO državno...

Lana Pudar dobila poštansku markicu

Najtrofejnija bosanskohercegovačka plivačica i evropska prvakinja Lana Pudar od...