Talentovani Ibrahim Hajtić produžio ugovor sa Heidenheimom

Ibrahim Hajtić jedan je od igrača porijeklom iz BiH koji je pokazao da pravi nogometni talenti dolaze iz naše zemlje. Devetnaestogodišnjak iz Janje, koji je prošle godine potpisao prvi profesionalni ugovor sa Heidenheimom, produžio je ugovor sa njemačkim drugoligašem, u kojem će ostati još jednu godinu. Ove sezone u ovom klubu Hajtić je već nekoliko puta bio na klupi prve momčadi, a igra na poziciji stopera.

PROČITAJTE JOŠ:  Ismir Mirvić preuzeo potpunu kontrolu nad FK Sarajevo

Veliki uzor u fudbalu mu je Ermin Bičakčić, a kao i svakom mladom igraču velika želja mu je da obuče dres mlade reprezentacije BiH.

– Trudiću se da opravdam ukazano povjerenje mog kluba i nadam se da ću dobiti što više prilike za igru. U podmlatku sam igrao za Kaiserslautern i Heidenheim. Ostvario sam svoj prvi nogometni san, a nadam se da će mi se i drugi san, da zaigram za reprezentaciju također ostvariti, kaže odlični stoper.

NAJNOVIJE

MOŽDA VAS ZANIMA

Kerim Alajbegović seli u trofejni francuski klub?

Kerim Alajbegović, mladi bosanskohercegovački reprezentativac, koji nastupa u redovima...

Pitali smo umjetnu inteligenciju može li se BiH plasirati na Svjetsko prvenstvo

Reprezentacija Bosne i Hercegovine i dalje ima priliku da...

Slovenac odgovorio Želji: Vaše žalbe na suđenju su bez osnova!

Komitet za sudije i suđenje Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i...

Novi detalji ljubavne drame Luke Dončića

Razlaz između Luke Dončića i Anamarije Goltes i dalje...

Supruga Cristiana Ronalda napustila Saudijsku Arabiju

Georgina Rodrigez, supruga fudbalera Cristiana Ronalda, napustila je njihov...