(VIDEO) Džeko izborio finale, a onda su na scenu stupili njegovi nasljednici

Nerazzurri su večeras slavili minimalnim rezultatom 1:0 i ukupnim skorom 3:0 osvarili plasman u finale gdje čekaju boljeg iz duela Manchester City – Real Madrid.

Pobjedu Interu večeras je donio Lautaro Martinez pogotkom u 74. minuti susreta, a asistenciju je upisao Romelu Lukaku koji je desetak minuta ranije ušao umjesto Dijamanta.

Nakon posljednjeg sudijskog zvižduka nastupilo je veliko slavlje navijača i igrača Intera kojima su se pridružili i članovi njihovih porodica, barem oni najmlađi.

Džeko je u jednom trenutku radniku obezbjeđenja sugerisao da otvori kapiju jednog dijela tribine kako bi u teren mogla ući njegova, ali i djeca njegovih saigrača, što je ovaj i uradio.

Dijamant je momente jednog od najvećih uspjeha u karijeri podijelio sa kćerkom Unom i sinom Danijem koji su na terenu slavili novi podvig svog fantastičnog oca.