Liga prvaka: Real Madrid bolji od Rome, Gent poražen od Wolfsburga

Večeras su odigrane još dvije utakmice osmine finala Lige prvaka, a značajne pobjede u gostima su upisali Real Madrid i njemački Wolfsburg, javlja Anadolu Agency (AA).

Real Madrid je u gostima rezultatom 2:0 savladao Romu i time ostvario značajnu prednost pred revanš u Madridu. Golove za Madriđane su postigli Cristiano Ronaldo u 57. i Jese u 86. minuti utakmice.

U drugoj večerašnjoj utakmici Gent je na svome terenu upisao poraz protiv Wolfsburga rezultatom 2:3. Golove za goste su postigli Julian Draxler u 44. i 54., te Max Kruse u 60. minuti, dok su pogotke za Gent postigli Sven Kums u 80. i Kalifa Coulibaly u 89. minuti utakmice.

Obje uzvratne utakmice igraju se 8. marta.

Počela Olimpijada u Parizu: Bh. zastavu nosili Larisa Cerić i Mesud Pezer

Ceremonija otvaranja 33. ljetnih Olimpijskih igara, trenutno je u...

Lana Pudar nosiće zastavu BiH na zatvaranju Olimpijade u Parizu

Zastavu BiH će na ceremoniji otvaranja Olimpijskih igara u...

Fenomenalna Lejla Njemčević osvojila 21. titulu prvakinje BiH

Najbolja bh. biciklistkinja Lejla Njemčević osvojila je XCO državno...

Lana Pudar dobila poštansku markicu

Najtrofejnija bosanskohercegovačka plivačica i evropska prvakinja Lana Pudar od...