Chelsea protiv Newcastlea upisao prvi poraz u Premijer ligi ove sezone

Fudbal, ilustracija

Chelsea je danas u utakmici protiv Newcastlea upisao prvi poraz u Premijer ligi ove sezone, javlja Anadolu Agency (AA). Naime, Chelsea je u 15. kolu na gostovanju izgubio od Newcastle Uniteda rezultatom 2:1. Golove za Newcastle postigao je Papiss Demba Cisse, u 57. i 78. minuti utakmice, dok je gol za Chelsea postigao Didier Drogba u 83. minuti.

Ovo je inače prvi poraz ekipe Josea Mourinha nakon 22 zvanične utakmice bez poraza. Chelsea je uprkos prvom porazu i dalje lider sa 36 bodova i utakmicom više, a prate ga Manchester City sa 30, Southampton 26, Manchester United 25, West Ham United 24 i Arsenal s 23 boda.

Skandal u Srbiji: Fudbalski sudija uhapšen zbog dilanja droge

Vijest dana u susjednoj Srbiji, tačnije u Zaječaru je...