Bravo: Lana Pudar osvojila srebrenu medalju na Svjetskom prvenstvu

Briljantna bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar osvojila je srebrenu medalju na Svjetskom juniorskom prvenstvu u Izraelu.

Sjajna Lana je, nakon što je bila najbolja u disciplini 200 metara delfin, danas osvojila srebro u utrci na 50 metara delfin, piše Avaz.

Pudar je finalnu utrku završila sa vremenom 26.26. Brža od naše plivačice bila je jedino Lea Šekli s vremenom 26.20.

Bronzu će dijeliti Olivija Vunš i Mizuki Hirai koje su kroz cilj prošle s istim vremenom – 26.53.

Screenshot

Inače, u finalnoj utrci su, osim naše plivačice, nastupile Izabela Bojd (Isabelle Boyd), Lilijan Slusna, Olivija Vunš (Wunsch), Mizuki Hirai, Lea Šekli (Leah Shackley), Selin Bispo (Celine) i Bejli Hartman (Bailey).

Podsjetimo, Lana Pudar će na Svjetskom juniorskom prvenstvu u Izraelu nastupiti još u disciplini 100 metara delfin.

Bivši košarkaš Cibone preminuo nakon borbe s opakom bolešću

Bivši košarkaš Cibone Corey Williams preminuo je u 46....

I to je BiH: Himna Bosne i Hercegovine izviždana uoči finalne utakmice Zrinjskog i Borca

Himna Bosne i Hercegovine je izviždana uoči početka prve...