Beckhamu titula za rastanak od Galaxyja

Nogometaši Los Angeles  Galaxyja odbranili su titulu prvaka američke  MLS lige. U finalanom susretu, odigranom na stadionu “Home Depot Center” u Carsonu pred  30.510 gledalaca, Galaxy je pobijedio ekipu Houston Dynamo sa 3:1. Galaxyju je ovo ukupno četvrta šampionska titula u istoriji.

Houston na poluvremenu vodio golom Calena Carra u 44. minuti. U drugom poluvremenu zahvaljujući pogocima Omara  Gonzalesa u 60, Landona Donovana u 65. minutu iz penala i Robbja Kaena iz penala u nadoknadi vremena, Galaxy je došao do preokreta i pobjede kojom se od kluba oprostio David Beckham.

Slavnom engleskom nogometašu to je bila druga titula u šest godina provedenih u Galaxyju.

Drama u Hadžićima: Fudbaler Radnika se srušio na terenu

Marcelo Kurevija, defanzivac Radnika iz Hadžića, srušio se na...

Bivši košarkaš Cibone preminuo nakon borbe s opakom bolešću

Bivši košarkaš Cibone Corey Williams preminuo je u 46....

I to je BiH: Himna Bosne i Hercegovine izviždana uoči finalne utakmice Zrinjskog i Borca

Himna Bosne i Hercegovine je izviždana uoči početka prve...