Bayernu nedovoljna pobjeda: Atletico Madrid prvi finalista Lige prvaka

Bayern Minhen je u uzvratnom meču polufinala Lige prvaka večeras na svojoj Allianz Areni rezultatom 2:1 savladao Atletico Madrid koji je zbog minimalne pobjede u prvom meču prvi finalista ovog takmičenja, javlja Anadolu Agency (AA).

Nakon poraza od 1:0 u prvom meču u Madridu, ekipa Pepa Guardiole je večeras upisala pobjedu od 2:1, koja im ipak nije bila dovoljna za plasman u finale Lige prvaka.

Golove za domaćina su postigli Xabi Alonso u 31. i Robert Lewandowski u 74. minuti, dok je pogodak za Madriđane postigao Antoine Griezmann u 54. minuti utakmice.

Thomas Muller je u 34. minuti promašio penal za Bayern, a isto je učinio i Fernando Torres u 84. minuti utakmice.

Sutra je na programu drugi uzvratni meč polufinala Lige prvaka u kojem se na Santiago Bernabeu sastaju Real Madrid i Manchester City koji su u prvoj utakmici igrali bez golova.

Počela Olimpijada u Parizu: Bh. zastavu nosili Larisa Cerić i Mesud Pezer

Ceremonija otvaranja 33. ljetnih Olimpijskih igara, trenutno je u...

Lana Pudar nosiće zastavu BiH na zatvaranju Olimpijade u Parizu

Zastavu BiH će na ceremoniji otvaranja Olimpijskih igara u...

Fenomenalna Lejla Njemčević osvojila 21. titulu prvakinje BiH

Najbolja bh. biciklistkinja Lejla Njemčević osvojila je XCO državno...

Lana Pudar dobila poštansku markicu

Najtrofejnija bosanskohercegovačka plivačica i evropska prvakinja Lana Pudar od...