Atletico deklasirao Lokomotiv i postao prvi četvrtfinalista Evropske lige

Nogometaši Atletico Madrida, koji su u prvom meču u Španiji slavili sa 3:0, postali su prvi četvrtfinalisti Evropske lige tako što su u revanšu deklasirali Lokomotiv Moskve rezultatom 5:1.

Correa je u 16. minuti doveo Atletico u vodstvo, ali je Rubus samo četiri minute kasnije uspio izjednačiti na 1:1.

U drugom poluvremenu Atletico je postigao još četiri gola (Saul 47., Torres 65., 70., Griezmann 85.) i zasluženo prošao dalje, javlja Anadolu Agency (AA).

Ostali mečevi osmine finala igraju se večeras, a sastaju se: Athletic Bilbao – Marseille (1:3), Dinamo Kiev – Lazio (2:2), Viktoria Plzen – Sporting (0:2), Zenit Petersburg – RB Leipzig (1:2), Arsenal – Milan (2:0), Lyon – CSKA Moskva (1:0) i Salzburg – Borussia Dortmund (2:1).

I to je BiH: Himna Bosne i Hercegovine izviždana uoči finalne utakmice Zrinjskog i Borca

Himna Bosne i Hercegovine je izviždana uoči početka prve...