Arsenal prvi četvrtfinalist FA kupa

Arsenal se plasirao u četvrtfinale engleskog FA kupa, svladavši u gostima momčad Portsmoutha rezultatom 2:0.

“Topnici” su do pobjede došli golovima Sokratisa Papastathopoulosa u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena i Eddija Nketiaha koji je bio strijelac u 51. minuti.

Preostali susreti osmine finala igraju se sljedeće tri dana, u utorak se sastaju Chelsea – Liverpool, Reading – Sheffield United i West Bromwich Albion – Newcastle United, u srijedu Leicester City – Birmingham City, Sheffield Wednesday – Manchester City i Tottenham Hotspur – Norwich City, dok će u četvrtak posljednji na teren Derby County i Manchester United.

Skandal u Srbiji: Fudbalski sudija uhapšen zbog dilanja droge

Vijest dana u susjednoj Srbiji, tačnije u Zaječaru je...