Amer Gojak pogodak u Norveškoj posvetio djedu: Drago mi je što sam imao priliku da ti poklonim gol

Amer Gojak je heroj Dinama. Postigao je eurogol u uzvratnom meču play-off Lige prvaka u Norveškoj.

Prethodno su Modri savili u zagrebu 2:0, a sve do 71. minuta Rosenborg je u revanšu odigranom u utorak naveče vodio 1:0 i pritiskao tim sa Maksimira kako bi poništili vodstvo iz prvog okršaja. U 66. minuti umjesto Izeta Hajrovića u igru je ušao bh. reprezentativac Amer Gojak. Bilo mu je potrebno samo pet minuta da postigne spektakularan pogodak. Nakon plasmana Modrih u grupnu fazu elitnog evropskog klupskog takmičenja Gojak je na insagramu napisao kako gol posvećuje djedu Edhemu koji je preselio na bolji svijet u ponedjeljak, dan prime meča u Norveškoj.

“Svi smo Allahovi i Njemu se vraćamo. Da ti dragi Allah podari lijepi Džennet. Znam koliko si volio ovu igru, posebno mi je drago što sam sinoć imao priliku da ti poklonim gol. Dedo Edhem u srcu”, napisao je Amer.

Skandal u Srbiji: Fudbalski sudija uhapšen zbog dilanja droge

Vijest dana u susjednoj Srbiji, tačnije u Zaječaru je...