(VIDEO) Hamulić pogađa i ne prestaje: Da li je on legitimni nasljednik Dijamanta?

Potencijalni reprezentativac Bosne i Hercegovine, Said Hamulić, igra u životnoj formi i postigao je novi pogodak u dresu Stal Mieleca

Njegova ekipa je sinoć na gostovanju kod tima Warta odigrala neriješeno u sklopu 17. kola poljske Ekstraklase, a konačan rezultat ovog susreta je glasio 1:1.

Igrala se 66. minuta kada se Hamulić upisao u listu strijelaca nakon što je iskoristio lošu reakciju golmana Vedrzeja Grobelnyja i tim golom je svoju ekipu doveo u vodstvo.

Ipak, ekipa iz Poznana je uspjela doći do izjednačenja tek u 93. minuti i to preko Jana Grzesika, kada je ovaj igrač pogodio mređu Stal Mieleca nakon asistencije Szczepanskog.

Kako je Hamulić pogodio protivničku mrežu, pogledajte na videoprilogu ispod teksta.

Oprez: Za danas upaljen meteoalarm u BiH

Zbog pljuskova praćenih grmljavinom koji se očekuju u poslijepodnevnim...