(VIDEO) Đoković urlao na Ivaniševića, pa dobio žestok odgovor: “Boli te ku**c, igraj, igraj”

Novak Đoković danas je iznenađujuće izgubio od Holgera Runea i ispao sa Mastersa u Rimu (1:2).

Tako je srbijanski as ostao bez prilike da odbrani naslov prvaka u italijanskoj prijestolnici.

Đoković je bio nervozan tokom cijelog meča. Novak je jako loše ušao u meč i Danac je sjajnom igrom uzeo prvi set prepustivši srbijanskom teniseru svega dva gema.

U drugom setu Đoković je podigao razinu igre i dobio ga 6:4, no cijeli meč najbolji tenisač svijeta urlao je na sudiju i svoj stručni štab, na čelu sa Goranom Ivaniševićem, prenosi Avaz.

– Svi! Konfuzija… Stalno, svi ste u konfuziji, svi! Nemate mentalnu snagu da mi kažete kako da reagiram – vikao je Đoković.

Ivanišević mu je na to odgovorio:

– Boli te ku**c. Igraj, igraj, igraj, makni se od lopte…

Video pogledajte OVDJE.

Počela Olimpijada u Parizu: Bh. zastavu nosili Larisa Cerić i Mesud Pezer

Ceremonija otvaranja 33. ljetnih Olimpijskih igara, trenutno je u...

Lana Pudar nosiće zastavu BiH na zatvaranju Olimpijade u Parizu

Zastavu BiH će na ceremoniji otvaranja Olimpijskih igara u...

Fenomenalna Lejla Njemčević osvojila 21. titulu prvakinje BiH

Najbolja bh. biciklistkinja Lejla Njemčević osvojila je XCO državno...

Lana Pudar dobila poštansku markicu

Najtrofejnija bosanskohercegovačka plivačica i evropska prvakinja Lana Pudar od...