Kako su večeras igrali bh. reprezentativci?

Ukupno su 32 utakmice odigrane večeras u Evropskoj ligi i Konferencijskoj ligi, a nastupe je zabilježilo i nekoliko fudbalera iz Bosne i Hercegovine.

U pobjedi Crvene zvezde nad Ferencvarosom, kod gostiju je Muhamed Bešić odigrao 57 minuta, dok je Amer Gojak odigrao 24 minute nakon ulaska u igru. Zbog povrede je meč propustio Adnan Kovačević, a u kadru zbog suspenzije nije bio Eldar Ćivić.

Dennis Hadžikadunić je na terenu proveo svih 90 minuta u porazu Malmoa od Union Berlina rezultatom 1:0.

Stjepan Radeljić je odigrao svih 90 minuta za Sheriff u porazu od Real Sociedada rezultatom 2:0.

Jusuf Gazibegović je proveo 82 minute na terenu u remiju Sturm Graza i Lazija, a teren je napustio jer je dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Fenerbahce je sa 2:0 savladao AEK Larnacu, a svih 90 minuta za goste su odigrala dva bh. igrača, Kenan Pirić Hrvoje Miličević.

Pyunik je u Konferencijskoj ligi sa 2:0 savladao Zalgiris, a u redovima domaćih na terenu je 64 minute proveo Luka Juričić.

Partizan je kao gost priredio veliku senzaciju u Njemačkoj i savladao Koln sa 1:0, a za domaćina je prvi put od prve minute zaigrao Denis Huseinbašić. Potencijalni reprezentativac BiH zamijenjen je u 64. minuti. Na klupi domaćeg tima sjedio je juniorski reprezentativac BiH Riad Smajić, dok je na klupi gostiju sjedio Siniša Saničanin.

Slovan iz Bratislave je kao gost savladao Basel rezultatom 2:0, a u gostujućem timu je 31 minutu na terenu proveo Alen Mustafić. U igru je ušao u 59. minuti umjesto dvostrukog asistenta Chakvetadzea.

Odjel za droge MUP-a KS uhapsio dilera: Sarajlija zatečen sa paketićima spida i marihuane

Pripadnici Odjeljenja za borbu protiv zloupotrebe opojnih droga, Sektora...

Saobraćajna nesreća u Banjoj Luci: Sudarili se automobil i motocikl, ima povrijeđenih

U saobraćajnoj nesreći u banjalučkom naselju Vrbanja povrijeđen je...

Tragedija u Hercegovini: Radnik pao sa električnog stuba i poginuo