Rihanna potvrdila da je trudna, Twitter ‘izgorio’ i srušio se

Društvena mreža Twitter srušena je u nedjelju nakon Rihanninog spektakularnog nastupa na poluvremenu američkog Super Bowla 2023. i saopćenja da je drugi put trudna.

U 20:38 po lokalnom vremenu, nekoliko minuta nakon završetka njezinog nastupa, dok su Philadelphia Eaglesi i Kansas City Chiefsi započinjali drugo poluvrijeme utakmice, došlo je do velikog porasta prijavljenih smetnji na Twitteru.

Downdetector je zabilježio 9.922 prijave korisnika, dok su obožavatelji Rihanne objavljivali tvitove pitajući se je li trudna.

Pad Twittera je povezan s velikom količinom tvitova koji su objavljeni istovremeno.

Pjevačica je nakon nastupa potvrdila da je trudna, a njen kompletan nastup možete pogledati na OVOM linku.

Podsjetimo, Kansas City Chiefs su u nedjelju pobijedili Philadelphia Eaglese sa rezultatom 38-35 što im je druga titula u četiri sezone.