Rezultati 3. kola nogometne Evropske lige i tabele

- Advertisement -

Rezultati 3. kola nogometne Evropske lige i tabele:

G-grupa: Dnjepr Dnjepropetrovsk – St. Etienne 0:1 (0:1)
Lazio Rim – Rosenborg Trondheim 3:1 (1:0)
Tabela:
1. Lazio 3 1 2 0 5:4 5
2. Saint-Etienne 3 1 1 1 5:5 4
3. Dnjepr 3 1 1 1 2:2 4
4. Rosenborg 3 0 1 2 3:6 1

H-grupa:
Lokomotiva Moskva – Bešiktaš Istanbul 1:1 (0:0)
Sporting Lisabon  – Skenderbeu Korca 5:1 (2:0)
Tabela:
1. Lokomotiva Moskva 3 2 1 0 6:2 7
2. Bešiktaš 3 1 2 0 3:2 5
3. Sporting 3 1 1 1 7:5 4
4. Skenderbeu 3 0 0 3 1:8 0

I-grupa.
Basel – Belenenses Lisabon  1:2 (1:2)
Fiorentina – Lech Poznan 1:2 (0:0)
Tabela:
1. Basel 3 2 0 1 5:3 6
2. Lech Poznan 3 1 1 1 2:3 4
3. Belenenses 3 1 1 1 2:5 4
4. Fiorentina 3 1 0 2 6:4 3

J-grupa:
Monaco – Karabah Agdam 1:0 (0:0)
Anderlecht – Tottenham Hotspur 2:1 (1:1)
Tabela:
1. Monaco 3 1 2 0 3:2 5
2. Tottenham 3 1 1 1 5:4 4
3. Anderlecht 3 1 1 1 3:3 4
4. Karabah 3 1 0 2 2:4 3

PROČITAJTE JOŠ:  Neredi nakon utakmice Dinama i Rijeke: Letjele boce, baklje…

K-grupa:
Apoel Nikozija – Asteras Tripolis 2:1 (1:1)
Schalke 04 – Sparta Prag 2:2 (1:2)
Tabela:
1. Schalke 3 2 1 0 9:2 7
2. Sparta Prag 3 1 2 0 5:3 5
3. Apoel Nikozija 3 1 0 2 2:6 3
4. Asteras Tripolis 3 0 1 2 2:7 1

L-grupa: :
Partizan Beograd – Athletic Bilbao 0:2 (0:1)
AZ Alkmaar – Augsburg 0:1 (0:1)
Tabela:
1. Athletic Bilbao 3 2 0 1 6:3 6
2. Partizan 3 2 0 1 6:5 6
3. Alkmaar 3 1 0 2 4:5 3
4. Augsburg 3 1 0 2 3:6 3

A-grupa:
21.05 Molde – Celtic Glasgow
21.05 Fenerbahče Istanbul – Ajax Amsterdam
Tabela:
1. Molde 2 1 1 0 4:2 4
2. Celtic 2 0 2 0 4:4 2
3. Ajax 2 0 2 0 3:3 2
4. Fenerbahče 2 0 1 1 3:5 0

B-grupa:

21.05 Girondins Bordeaux – Sion
21.05 Liverpool – Rubin Kazan
Tabela:
1. Sion 2 1 1 0 3:2 4
2. Liverpool 2 0 2 0 2:2 2
3. Bordeaux 2 0 2 0 1:1 2
4. Rubin Kazan 2 0 1 1 1:2 1

PROČITAJTE JOŠ:  Irfan Smajlagić više nije selektor rukometaša BiH

C-grupa:
Qäbälä – Borussia Dortmund 1:3 (0:2)
21.05 Paok Solun – Krasnodar
Tabela:
1. Borussia Dortmund 3 2 1 0 6:3 7
2. Krasnodar 2 1 0 1 3:3 3
3. Paok 2 0 2 0 1:1 2
4. Qäbälä 3 0 1 2 2:5 1

D-grupa:
21.05 Midtjylland – Napoli
21.05 Legia Varšava – Brügge
Tabela:
1. Napoli 2 2 0 0 7:0 6
2. Midtjylland 2 2 0 0 4:1 6
3. Legia Varšava 2 0 0 2 0:3 0
4. Brugge 2 0 0 2 1:8 0

E-grupa:
21.05 Villarreal – Dinamo Minsk
21.05 Rapid  – Viktoria Plzen
Tabela:
1. Rapid  2 2 0 0 3:1 6
2. Viktoria Plzen 2 1 0 1 2:1 3
3. Villarreal 2 1 0 1 2:2 3
4. Dinamo Minsk 2 0 0 2 0:3 0

F-grupa:
21.05 Braga – Olympique Marseille
21.05 Slovan Liberec – Groningen
Tabela:
1. Braga 2 2 0 0 2:0 6
2. Olympique Marseille 2 1 0 1 3:1 3
3. Slovan Liberec 2 1 0 1 1:1 3
4. Groningen 2 0 0 2 0:4 0

 

- Advertisement -

NAJNOVIJE

MOŽDA VAS ZANIMA

Irfan Smajlagić više nije selektor rukometaša BiH

Irfan Smajlagić ubuduće neće više obavljati dužnost selektora rukometne...

Košarkaši BiH večeras traže pobjedu protiv Francuske

Večeras se u Tuzli igra meč drugog kola kvalifikacija...

Užasna scena u Francuskoj: Fudbaler završio u komi u 34. sekundi utakmice

Napadač Bordeauxa Albert Elis (28) zadobio je težak udarac...

Veliki uspjeh: Bh. borac Sanjin Husić Alihodžić je profesionalni prvak Evrope

Član kluba borilačkih vještina “Gazija” Sarajevo Sanjin Husić Alihodžić,...

Lana Pudar predložena za dobitnicu Grba grada Banja Luka

Najbolja bh. sportistkinja Lana Pudar (18) predložena za ovogodišnju...