Rezultati 11. kola nogometne Premijer lige BiH

Nogometaši Željezničara su u posljednjem susretu 11. kola Premijer lige BiH večeras na “Grbavici” savladali mostarski Velež sa 4:1. Pitanje pobjednika domaći su riješili već nakon 45 minuta, kada su postigli sva četiri gola. Junak meča bio je Adilović, koji je postigao tri pogotka (2. 25., 45.), a u listu strijelaca upisao se i Smajić (39.). Jedini pogodak za Velež postigao je bivši igrač Željezničara Rovčanin u 90. minuti iz penala. Sedmom pobjedom u sezoni Željezničar se izjednačio sa Sarajevom na drugom mjestu tabele i za vodećim Širokim Brijegom zaostaje tri boda. U susretu 11. kola nogometne Premijer lige BiH Zrinjski i Sarajevu su večeras u Mostaru odigrali neriješeno 1:1. Zrinjski je poveo u 25. minuti golom Samira Dure, a bod Sarajevu, koje je ostalo u utrci za najviši plasman na kraju polusezone, donio je Haskić u 67. minuti. Nakon 11 kola Sarajevo ima 23 boda i za vodećim Širokim Brijegom zaostaje tri boda. Zrinjski je peti sa 19 bodova.

Počela Olimpijada u Parizu: Bh. zastavu nosili Larisa Cerić i Mesud Pezer

Ceremonija otvaranja 33. ljetnih Olimpijskih igara, trenutno je u...

Lana Pudar nosiće zastavu BiH na zatvaranju Olimpijade u Parizu

Zastavu BiH će na ceremoniji otvaranja Olimpijskih igara u...

Fenomenalna Lejla Njemčević osvojila 21. titulu prvakinje BiH

Najbolja bh. biciklistkinja Lejla Njemčević osvojila je XCO državno...

Lana Pudar dobila poštansku markicu

Najtrofejnija bosanskohercegovačka plivačica i evropska prvakinja Lana Pudar od...