Pjanić postigao gol i upisao asistenciju

Vezni nogometaš Rome i bh. reprezentativac Miralem Pjanić postigao je gol i upisao asistenciju u pobjedi rimskog tima od 4:2 na gostovanju protiv Palerma, prenosi mi2.ba

Bh. nogometaš je Romi, u okviru sedmog kola italijanske Serije A, donio vodstvo u 2. minuti na asistenciju Alessandra Florenzija. U 14. minuti Florenzi je povisio na 2:0 i to na asistenciju Pjanića.

Još dva gola za Romu postigao je Gervinho, prvi u 58. minuti i drugi u sudijskoj nadoknadi. Za sicilijanski klub golove su postigli Alberto Gilardino i Geancarlo Gonzalez. Roma se trenutno nalazi na trećem mjestu s 14 osvojenih bodova.

Šok za Hrvatsku: Albanija povela golom Ćazima Laćija

Fudbalske reprezentacije Hrvatske i Albanije u Hamburgu igraju svoj...

Hrvati i Albanci navijaju zajedno pred duel njihovih reprezentacija u Hamburgu

Fudbaleri Hrvatske i Albanija danas će odmjeriti snage od...

Preminuo legendarni fudbaler Veleža Franjo Vladić

Legendarni fudbaler Veleža Franjo Vladić preminuo je danas u...

Dodjelom unikatnih pehara završeno Evropsko rafting prvenstvo Konjic 2024.

Evropsko rafting prvenstvo Konjic 2024. završeno je spektakularnom ceremonijom...

Tragedija: U 26. godini preminuo golman reprezentacije Crne Gore

Radio-televizija Crne Gore (RTCG) jutros je objavila da je...