Milan u polufinalu talijanskog kupa

Nogometaši Milana izborili su plasman u polufinale talijanskog kupa pobijedivši u produžetku Torinu 4:2.

Giacomo Bonaventuru doveo je domaće u vodstvo u 12. minuti. Torino je uzvratio preko Brazilca Bremera koji je u 34. minuti izjednačio na 1:1, a u 71. doveo svoju momčad u vodstvo.

U prvoj minuti sudačke nadoknade Hakan Calhanoglu pogodio je za 2:2 i odveo utakmicu u produžetak.

Turski reprezentativac postigao je svoj drugi gol u 106. minuti, a dvije minute kasnije Zlatan Ibrahimović zatresao je mrežu gostiju za konačnih 4:2.

Protivnik Milanu u polufinalu bit će Juventus koji je prošloga tjedna u četvrtfinalnom susretu pobijedio Romu 3:1.

U drugom polufinalu Napoli čeka pobjednika dvoboja Inter – Fiorentina koji je na programu u srijedu.