Liga prvaka: Wolfsburg slavio protiv Real Madrida, PSG i Manchester City podijelili bodove

Večeras su odigrane još dvije utakmice četvrtfinala Lige prvaka, a pobjedu je upisao Wolfsburg, dok su Paris Saint-Germain (PSG) i Manchester City u Parizu podijelili bodove, javlja Anadolu Agency (AA).

U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka Wolfsburg je večeras na Volkswagen Areni u Wolfsburgu pobijedio ekipu Real Madrida rezultatom 2:0. Golove za njemački tim su postigli Ricardo Rodriguez u 18. minuti, pogotokom s bijele tačke, i Maximilian Arnold u 25. minuti utakmice.

Paris Saint-Germain (PSG) je u prvoj utakmici četvrtfinala na “Parku Prinčeva” u Parizu igrao neriješeno 2:2 protiv Manchester Cityja. Manchester City je poveo preko Kevina De Bruynea u 38. minuti, ali je samo tri minute kasnije Zlatan Ibrahimović donio izjednačenje svom timu. PSG je stigao do preokreta u 59. minuti preko Adriena Rabiota. Fernandinho je golom u 72. minuti meča uspio izjednačiti na 2:2, što je bio i konačni rezultat prve utakmice četvrtfinala.

Podsjetimo, sinoć su odigrane dvije utakmice u okviru četvrtfinala Lige prvaka, a pobjede su upisali domaćini, Barcelona i Bayern iz Minhena. Barcelona je teže od očekivanog u prvoj utakmici četvrtfinala Lige na svom stadionu “Camp Nou” savladala Atletico Madrid sa 2:1. Bayern iz Minhena je na “Allianz Areni” u Minhenu upisao pobjedu protiv ekipe Benfice rezultatom 1:0.

Počela Olimpijada u Parizu: Bh. zastavu nosili Larisa Cerić i Mesud Pezer

Ceremonija otvaranja 33. ljetnih Olimpijskih igara, trenutno je u...

Lana Pudar nosiće zastavu BiH na zatvaranju Olimpijade u Parizu

Zastavu BiH će na ceremoniji otvaranja Olimpijskih igara u...

Fenomenalna Lejla Njemčević osvojila 21. titulu prvakinje BiH

Najbolja bh. biciklistkinja Lejla Njemčević osvojila je XCO državno...

Lana Pudar dobila poštansku markicu

Najtrofejnija bosanskohercegovačka plivačica i evropska prvakinja Lana Pudar od...