Liga prvaka: Real Madrid bolji od Rome, Gent poražen od Wolfsburga

Večeras su odigrane još dvije utakmice osmine finala Lige prvaka, a značajne pobjede u gostima su upisali Real Madrid i njemački Wolfsburg, javlja Anadolu Agency (AA).

Real Madrid je u gostima rezultatom 2:0 savladao Romu i time ostvario značajnu prednost pred revanš u Madridu. Golove za Madriđane su postigli Cristiano Ronaldo u 57. i Jese u 86. minuti utakmice.

U drugoj večerašnjoj utakmici Gent je na svome terenu upisao poraz protiv Wolfsburga rezultatom 2:3. Golove za goste su postigli Julian Draxler u 44. i 54., te Max Kruse u 60. minuti, dok su pogotke za Gent postigli Sven Kums u 80. i Kalifa Coulibaly u 89. minuti utakmice.

Obje uzvratne utakmice igraju se 8. marta.

Odbojkaši BiH osvojili srebro na Paraolimpijskim igrama u Parizu!

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci osvojila je...

Ismail Barlov u ponedjeljak stiže u Sarajevo, sprema se poseban doček

Veliki uspjeh ostvario je prije par dana na Paraolimpijskim...

Uništen mural Novaka Đokovića u Beogradu

Srbijanski teniser Novak Đoković je tokom svoje uspješne karijere...

Odbojkaše BiH čeka stari rival u finalu Paraolimpijskih igara i drugi najviši čovjek na svijetu

Nakon što su reprezentativci Bosne i Hercegovine u sjedećoj...

Kemo Hasić izborio pravnu “bitku” za sina koji je suspendovan zbog pumpice za astmu

Kerim Hasić, vrsni bh. sportista i sin našeg popularnog...