Liga prvaka: Barcelona bolja od Atletica, Bayernu minimalna pobjeda protiv Benfice

Barcelona je teže od očekivanog u prvoj utakmici četvrtfinala Lige na svom stadionu “Camp Nou” savladala Atletico Madrid sa 2:1. Golove za Barsu je postigao Luis Suarez u 63. i 74. minuti, dok je pogodak za Atletico postigao Fernando Torres u 25. minuti utakmice

Sinoć su odigrane dvije utakmice u okviru četvrtfinala Lige prvaka, a pobjede su upisali domaćini, Barcelona i Bayern iz Minhena, javlja Anadolu Agency (AA).

Barcelona je teže od očekivanog u prvoj utakmici četvrtfinala Lige na svom stadionu “Camp Nou” savladala Atletico Madrid sa 2:1. Golove za Barsu je postigao Luis Suarez u 63. i 74. minuti, dok je pogodak za Atletico postigao Fernando Torres u 25. minuti utakmice.

U drugom susretu večeri Bayern iz Minhena je na “Allianz Areni” u Minhenu upisao pobjedu protiv ekipe Benfice rezultatom 1:0. Jedini pogodak na meču je postigao Arturo Vidal u 2. minuti utakmice.

U srijedu su od 20.45 sati na programu mečevi PSG-Manchester City i Wolfsburg-Real Madrid.