Kvalifikacije za SP: Halilhodžićev Japan s 2:0 slavio protiv UAE

Na utakmici koja se igrala na stadionu “Hazza Bin Zayed” u Al Ainu golove za goste su postigli Yuya Kubo u 13., i Yasuyuki Konno u 51. minuti utakmice

Fudbalska reprezentacija Japana koju predvodi bh. stručnjak Vahid Halilhodžić danas je u gostima u okviru 6. kola azijskih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2018. savladala Ujedinjene Arapske Emirate (UAE) s 2:0, javlja Anadolu Agency (AA).

Na utakmici koja se igrala na stadionu “Hazza Bin Zayed” u Al Ainu golove za goste su postigli Yuya Kubo u 13., i Yasuyuki Konno u 51. minuti utakmice.

Inače, reprezentacija Japana je u ovom meču igrala dosta bolje i imala je više prilika od domaćina.

Nakon 6. kola, u grupi “B” Saudijska Arabija zauzima prvo mjesto sa 13 bodova, koliko ima i Japan, a slijede Australija sa 10, UAE 9, Irak 4 i Tajland sa jednim bodom.

Skandal u Srbiji: Fudbalski sudija uhapšen zbog dilanja droge

Vijest dana u susjednoj Srbiji, tačnije u Zaječaru je...