Košarkaška euroliga: Branilac titule prvaka CSKA Moskva osvojio treće mjesto

Pobjedom nad timom Real Madrida ruska košarkaška ekipa CSKA MOsva osvojila je treće mjesto Turkish Airlines Eurolige. CSKA i Real su kao poraženi u prvom meču finalnog doigravanja za prvaka Eurolige u Istanbulu danas igrali meč za treće mjesto u kojem je prošlogodišnji prvak CSKA slavio pobjedu rezultatom 94:70. Ruski tim je već u prvih deset minuta napravio osjetnu prednost od 23:10 i čuvao je do kraja poluvremena koje je završeno rezultatom 45:32, javlja Anadolu Agency (AA).

U trećoj četvrtini je također igralo koš za koš, a u završnici je ruski tim održao koncentraciju i meč bez problema riješio u svoju korist. Večeras je na rasporedu i finalni meč za prvaka Eurolige u kojem će snage odmjeriti domaćin Fenerbahce i grčki Olympiakos.

Drama u Hadžićima: Fudbaler Radnika se srušio na terenu

Marcelo Kurevija, defanzivac Radnika iz Hadžića, srušio se na...