I pored loših rezultata: Podrška navijača igračima i stručnom štabu FK Željezničar

- Advertisement -

Predstavnici navijača FK Željezničar najavili su za danas posjetu fudbalerima i stručnom štabu kako bi i na taj način pružili podršku ekipi pred veoma bitne naredne utakmice

Predstavnici navijača FK Željezničar najavili su za danas posjetu fudbalerima i stručnom štabu kako bi i na taj način pružili podršku ekipi pred veoma bitne naredne utakmice.

”Navijači FK Željezničar su svoju odanost prema klubu pokazali i dokazali bezbroj puta, a tako je i sada nakon dva vezana poraza u Premijer ligi BiH. Posebno upečatljivo je ono što se desilo poslije poraza od Viteza, kada su navijači pružili podršku svojim fudbalerima, a video snimak pjesme i navijanja sa južne tribine je obišao region. Predstavnici navijača najavili su za danas posjetu fudbalerima i stručnom štabu kako bi na taj način pružili dodatnu podršku uoči derbija protiv mostarskog Zrinjskog”, istakli su iz FK Željezničar i kako prenosi Anadolu Agency (AA) naglasili:

PROČITAJTE JOŠ:  Mak Dorić je ispisao historiju bh. karlinga

”Nadamo se da će se energija sa tribine prenijeti na teren, odnosno na naše igrače i da ćemo na Grbavici u subotu svi zajedno dati maksimum kako bi se Željezničar vratio na pobjednički kolosijek”.

Željezničar u šestom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine na sarajevskom stadionu ”Grbavica” dočekuje aktuelnog državnog prvaka, Zrinjski iz Mostara. Utakmica će se igrati u subotu, 20. avgusta, sa početkom u 21 sat.

PROČITAJTE JOŠ:  Elvedina Muzaferija ostala bez bodova u Sankt Antonu

U pet ovosezonskih prvenstvenih susreta Željezničar je zabilježio remi na startu u vječitom bh. derbiju sa Sarajevom (1:1), te savladao Olimpic (2:0) i Široki Brijeg (2:0), dok je u posljednja dva meča izgubio od Slobode u Tuzli (0:2) i Viteza kući (0:2).

Renomirani klub trenutno je na nezadovoljavajućem, sedmom mjestu tabele Premijer lige BiH, sa sedam osvojenih bodova.

- Advertisement -

NAJNOVIJE

MOŽDA VAS ZANIMA

Mak Dorić je ispisao historiju bh. karlinga

Mak Dorić, reprezentativac Bosne i Hercegovine u karlingu, ostvario...

Elvedina Muzaferija osvojila nove bodove u superveleslalomu u Cortini

Najbolja bosanskohercegovačka skijašica Elvedina Muzaferija je zauzela 29. mjesto...

Elvedina Muzaferija danas u spust utrci na 34. mjestu, sutra u Cortini vozi Super-G

Skijašice iz Italije, Sofia Goggia i Federica Brignone dominirale...

Edin Džeko predlaže Ismaila Barlova za Šestoaprilsku nagradu Sarajeva

Edin Džeko predložit će Ismaila Barlova za Šestoaprilsku nagradu...

Elvedina Muzaferija: Drago mi je što sam osvojila bodove, bolje rezultate tek očekujem

Najbolja bosanskohercegovačka alpska skijašica Elvedina Muzaferija (25) danas je...