EURO 2016 u futsalu: Rusija savladala Srbiju 3:2 za plasman u finale

U beogradskoj Areni pred 11.161 navijačem u prvom polufinalnom meču na EURO 2016 u futsalu Rusija je, nakon produžetaka, ukupnim rezultatom 3:2 pobijedila domaćina Srbiju, javlja Anadolu Agency (AA). U regularnom toku utakmice rezultat je završen neriješeno 2:2 nakon čega su igrani produžeci.

Pogotke za selekciju Srbiju su postigli Mladen Kocić u 26. i Miloš Simić u 36. minuti, a za Rusiju Eder Lima u 13. i Sergei Abramov u 33. minuti utakmice.

Rusi su u prvom produžetku utakmice došli u prednost od 3:2 pogotkom Romula, kojim su se plasirali u finale futsala EURO 2016 nakon što u drugom produžetku nije bilo golova.

Selekcija Španije je savladala Kazahstan rezultatom 5:3. Ovom pobjedom reprezentacija Španije se plasirala u finale gdje će se sastati sa Rusijom. U utakmici za treće mjesto će igrati Srbija i Kazahstan.

Susret za treće mjesto i finale igrat će se u Areni u subotu, 13. februara ove godine.

Počela Olimpijada u Parizu: Bh. zastavu nosili Larisa Cerić i Mesud Pezer

Ceremonija otvaranja 33. ljetnih Olimpijskih igara, trenutno je u...

Lana Pudar nosiće zastavu BiH na zatvaranju Olimpijade u Parizu

Zastavu BiH će na ceremoniji otvaranja Olimpijskih igara u...

Fenomenalna Lejla Njemčević osvojila 21. titulu prvakinje BiH

Najbolja bh. biciklistkinja Lejla Njemčević osvojila je XCO državno...

Lana Pudar dobila poštansku markicu

Najtrofejnija bosanskohercegovačka plivačica i evropska prvakinja Lana Pudar od...