Edin Džeko: Nije lako biti na klupi, ali ne mislim ići iz Rome

Edin Džeko, kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine bio je strijelac gola za Romu u jučerašnjem gradskom derbiju i pobjedi nad Lazijom, rezultatom 4:1, te se na najbolji način vratio dobrim partijama nakon što je briljirao i u dresu nacionalnog tima u prijateljskoj utakmici odigranoj prošlog utorka sa Švicarskom (2:0).

Džeko je i protiv Lazija u igru ušao sa klupe za rezervne igrače, ovaj put u 60. minutu meča, da bi pogodak postigao četiri minuta poslije.

„Profesionalac sam i prihvatam sve odluke trenera Luciana Spallettija. Nije lako sjediti na klupi. Nisam sretan jer ne počinjem utakmice. Međutim, trener je taj koji odlučuje i on zna najbolje. Pričali smo i rekao sam mu da sam izgubio ritam. Ipak, igram sve bolje“, izjavio je Džeko, prenosi Anadolu Agency (AA), te naglasio da ne misli napuštati Romu.

Počela Olimpijada u Parizu: Bh. zastavu nosili Larisa Cerić i Mesud Pezer

Ceremonija otvaranja 33. ljetnih Olimpijskih igara, trenutno je u...

Lana Pudar nosiće zastavu BiH na zatvaranju Olimpijade u Parizu

Zastavu BiH će na ceremoniji otvaranja Olimpijskih igara u...

Fenomenalna Lejla Njemčević osvojila 21. titulu prvakinje BiH

Najbolja bh. biciklistkinja Lejla Njemčević osvojila je XCO državno...

Lana Pudar dobila poštansku markicu

Najtrofejnija bosanskohercegovačka plivačica i evropska prvakinja Lana Pudar od...