Džanan Musa osvajanje Eurolige slavio ogrnut zastavom BiH, čestitao mu i Dejan Bodiroga

Džanan Musa večeras je postao prvi košarkaški reprezentativac Bosne i Hercegovine koji je osvojio Euroligu, otkako se ovo takmičenje održava od 2002. godine, kada je naslijedilo tadašnji Kup šampiona.

Njegov Real Madrid večeras je u velikom finalu na parketu Žalgirio Arene savladao Olympiacos u dramatičnoj utakmici (79:78).

Musa je trijumfu doprinio sa šest poena, četiri asistencije i jednim skokom. Pobjedu je proslavio ogrnut zastavom svoje domovine, a prilikom predaje medalje čestitao mu je Dejan Bodiroga, aktuelni predsjednik Eurolige.

Počela Olimpijada u Parizu: Bh. zastavu nosili Larisa Cerić i Mesud Pezer

Ceremonija otvaranja 33. ljetnih Olimpijskih igara, trenutno je u...

Lana Pudar nosiće zastavu BiH na zatvaranju Olimpijade u Parizu

Zastavu BiH će na ceremoniji otvaranja Olimpijskih igara u...

Fenomenalna Lejla Njemčević osvojila 21. titulu prvakinje BiH

Najbolja bh. biciklistkinja Lejla Njemčević osvojila je XCO državno...

Lana Pudar dobila poštansku markicu

Najtrofejnija bosanskohercegovačka plivačica i evropska prvakinja Lana Pudar od...