Atletico i Real Madrid u polufinalu Lige prvaka

U okviru revanš utakmica četvrtfinala Lige prvaka Atletico Madrid i Real Madrid su večerašnjim rezultatima prošli u polufinale Lige prvaka, javlja Anadolu Agency (AA).

Real Madrid je nakon produžetaka na Santiago Bernabeu slavio rezltatom 4:2 čime se plasirao u polufinale Lige prvaka.

MADRID, SPAIN - APRIL 18 : Franck Ribery (L) of Munich and Luka Modric (R) of Madrid vie for the ball during the UEFA Champions League quarter final match between FC Bayern Munich and Real Madrid, at the Santiago Bernabeu Stadium in Madrid, Spain on April 18, 2017. ( Burak Akbulut - Anadolu Agency )
MADRID, SPAIN – APRIL 18 : Franck Ribery (L) of Munich and Luka Modric (R) of Madrid vie for the ball during the UEFA Champions League quarter final match between FC Bayern Munich and Real Madrid, at the Santiago Bernabeu Stadium in Madrid, Spain on April 18, 2017. ( Burak Akbulut – Anadolu Agency )

U drugoj utakmici Atletico je na gostovanju protiv Leicestera remizirao odigravši 1:1 i tako odbranivši prednost iz Madrida.

Podsjetimo da su u prvoj utakmici u Madridu slavili rezultatom 1:0. Večeras su na King Power stadionu tokom prvog poluvremena poveli sa 1:0. Do izjednačenja je došlo u 61. minuti kada je Vardy postigao gol za 1:1.

Drama u Hadžićima: Fudbaler Radnika se srušio na terenu

Marcelo Kurevija, defanzivac Radnika iz Hadžića, srušio se na...