HronikaLife news

Poznati identiteti tri nestale osobe u Dunavu

0
Poznati identiteti tri nestale osobe u Dunavu, Life.ba
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ/RINGIER

Jedna osoba je preživjela, a tri se vode kao nestale kada se sinoć oko 22.30 prevrnuo čamac na Dunavu.

Preživjela osoba je Mane Knežević (37), koji je, prema riječima očevidaca, bio izgreban i blatnjav kada se dokopao obližnjeg šiblja i zatražio pomoć.

Reporter sa lica mjesta javlja da se jedan čamac na Dunavu kreće uzvodno i nizvodno, vjerovatno u potrazi za nestalim osobama. Na pomenutom čamcu se nalaze dvije osobe sa prslucima za spasavanje.

PROČITAJTE JOŠ:  Trojica muškaraca uhapšena u Sarajevu zbog teške krađe

Oko 9.30 je stigla i patrola riječne policije koja se uključuje u potragu za tri nestale osobe Milošem Markovićem (37), Nenadom Trivkovićem (35) i Milanom Nikolićem (36).

Podsjetimo, čamac na kojem su bile četiri osobe prevrnuo se u Dunav kod Ade Huje na kilometar od Pančevačkog mosta, sinoć oko 22.30 časova.

Mane Knežević (37), prema riječima očevidaca, bio je izgreban i blatnjav kada se dokopao obližnjeg šiblja i zatražio pomoć.

– Isplivao je i izašao i rijeke u visini Krnjače na lijevoj obali Dunava. Tumarao je kroz šiblje preko nasipa, vidio svjetlost kuća, došao do prvih kuća, izgreban, blatnjav i prijavio nesreću – kaže očevidac.

PROČITAJTE JOŠ:  Obustava gradskog saobraćaja u dijelovima Sarajeva

Kako se saznaje, do nesreće je najvjerovatnije došlo uslijed jake košave i velikih talasa na Dunavu, piše Blic.


You may also like

Comments

Leave a reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)