Uhapšen Milan Miličević predsjednik SDS-a

Gradonačelnik Teslića i predsjednik SDS-a Milan Miličević uhapšen je u policijskoj akciji kodnog naziva “Blok”.

 

Miličević je uhapšen sa još dvije osobe.

U toku istrage policijski službenici tokom proteklih šest mjeseci po Naredbi nadležnog Suda oduzeli su oko 90.000 KM koje potiču od koruptivnih radnji navedenih osoba i novac je deponovan u sudskom depozitu, saopćio je MUP RS.

PROČITAJTE JOŠ:  Staša Košarac poslao Kristijanu Šmitu šljem nacističke vojske!

 

U toku su pretresi na lokacijama koje koriste lica lišena slobode u okviru koji se traga za još 250.000 KM koja potiču od navedenih koruptivnih radnji, a na osnovu kojih su trgovinom utjecajem protivpravno promijenili skupštinsku većinu Skupštine opštine Teslić.

Uprava kriminalističke policije je Republičkom javnom tužilaštvu podnijela Izvještaj o počinjenim krivičnim djelima protiv lica M.M., M.D. i M.Ј.

NAJNOVIJE

MOŽDA VAS ZANIMA

Tuzla je danas najzagađeniji grad u BiH

Prema podacima u brojnim gradovima širom Bosne i Hercegovine...

Užas: Maloljetnika seksualno zlostavljali dječaci u Mostaru?

Prema saznanjima portala Mostarski.ba u Mostaru se proteklih dana...

U nesreći kod Zvornika poginula žena

Žena, čiji identitet još nije utvrđen, poginula je u...

Italiju tokom noći pogodilo šest zemljotresa

Više manjih potresa, u kratkom vremenskom periodu, pogodilo je...