Šta reći: Goli muškarac u Splitu grizao ljude i glavom razbijao stakla na vozilima

U ranim jutarnjim satima, tačnije u 4 sata i 15 minuta, policija u Splitu je zaprimila nesvakidašnju dojavu o osobi koja bez odjeće leži na jednom od splitskih trotoara i odbija otići odatle.

Policijski službenici odmah su izašli na teren, a po dolasku u Ulicu kralja Zvonimira zatekli su golog muškarca kako leži na cesti.

Prema izvještaju policije, muškarac je nakon dolaska policijskih službenika počeo nekontrolisano mahati rukama i nepovezano govoriti. Muškarac je na nosu i rukama imao posjekotine.

PROČITAJTE JOŠ:  Prošlo je 30 godina od potpisivanja Dejtonskog sporazuma: BiH je i dalje taoc Srbije i Hrvatske

Incident se dogodio kada je vozač automobila uočio muškarca kako leži na cesti i zaustavio vozilo kako bi mu pružio pomoć. Međutim, kada su putnici izašli iz automobila, muškarac je ustao, počeo nekontrolisano mahati rukama, jednu osobu je udario po licu, a drugu ugrizao.

NAJNOVIJE

MOŽDA VAS ZANIMA

SPU BiH na sastanku sa ministrom Delićem: Glavna tema razgovora Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o PIO/MIO

Delegacija Stranke penzionera/umirovljenika BiH (SPU BiH) na čelu sa...

Budimo humani: Pomozimo Ameli Imširović koja boluje od karcinoma bubrega

Udruženje „Pomozi.ba“ pokrenulo je apel za pomoć Amеlе Imširović...

Preminuo Braco Hajdarević poznati mostarski hirurg

U Mostaru je u 76-oj godini, preminuo poznati mostarski...

Alenu Muhiću čija je majka silovana u agresiji na BiH priznat status civilne žrtve rata

Alenu Muhiću, rođenom iz čina ratnog silovanja, priznat status...