Tuča igrača Čelika i Leotara u Zenici

Igrači Čelika i Leotara sukobili su se danas na putu prema svlačionicama nakon završetka utakmice 25. kola Premijer lige BiH odigrane na stadionu Bilino polje. Tuči je prethodilo koškanje nekoliko igrača jednog i drugog tima, da bi nakon toga nastao opšti haos. Inače, susret je završen pobjedom Leotara (0:1) , a jedini pogodak postigao je Zečević u 68. minuti.

U preostala dva susreta slavili su domaćini. Rudar je minimalnim rezultatom slavio nad Slobodom pogotkom Džafića u 45. minuti, dok je u drugom susretu Željezničar do lagana tri boda došao preko Modriče slavivši rezultatom 3:0. Dva pogodka je postigao Popović (6. i 40. minuta), dok je konačan rezultat postavio Bekrić u 90. minuti.