Life newsSport

Odbojkaši Bosne i Hercegovine poraženi u Sjevernoj Makedoniji

0
Odbojkaši Bosne i Hercegovine poraženi u Sjevernoj Makedoniji, Life.ba

Muška odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine je u  susretu prvog kola CEV Srebrene lige u gostima poražena od selekcije Sjeverne Makedonije sa 3:0 (16, 17, 23).

 

Druga utakmica prvog kola ove grupe igrala se u utorak u Tirani, a sastali su se Albania i Ramunija. Gosti su pobijedili sa 1:3.

Nakon kompletiranog prvog kola grupe B, Rumunija se nalazi na prvom mjestu, drugi su reprezentativci Sjeverne Makedonije, na trećem mjestu se nalaze odbojkaši Albanije, a bh. odbojkaši su na posljednjem mjestu.

PROČITAJTE JOŠ:  Arria, Sidran i Zlatar u Zdravstvenom centru MIB

Narednu utakmicu odbojkaši BiH igraju u subotu u Tuzli, gdje će u dvorani “Mejdan” dočekati odbojkaše Albanije. Utakmica počinje u 16.00 sati.


You may also like

Comments

Leave a reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.