BiH-Francuska: Malouda za 2:0

Malouda je u 78. minuti postigao pogodak koji je reprezentaciji Francuske donio prednost od 2:0. Nakon drugog gola teško je očekivati da se bh. reprezentativci mogu vratiti u utakmicu i izboriti povoljan rezultat, posebno imajući u vidu da je prvi šut u okvir gola naša reprezentacija izvela tek u 60. minuti, kada je udarcem sa oko 40 metara iz slobodnog udarca šutirao Miralem Pjanić.

Utamica je u 81. minuti nakratko prekinuta zbog petarde koja je sa tribina doletjela na teren. Molba našeg kapitena Emira Spahića da se prestane sa ubacivanjem pirotehničkih sredstava na teren ispraćena je zvižducima.