Liga prvaka: Manchester City savladao Monaco s 5:3, Bayer poražen od Atletica

Monaco je na poluvremenu imao prednost od 2:1, ali je Manchester City u drugom poluvremenu zaigrao mnogo bolje te došao do vrlo važne pobjede

Manchester City je večeras u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka na “Etihadu” u Manchesteru savladao Monaco rezultatom 5:3, javlja Anadolu Agency (AA). Monaco je na poluvremenu imao prednost od 2:1, ali je Manchester City u drugom poluvremenu zaigrao mnogo bolje te došao do vrlo važne pobjede. U vrlo neizvjesnoj utakmici domaćini su ipak na kraju uspjeli slaviti sa dva gola prednosti.

U drugoj utakmici koja se igrala večeras, Bayer Leverkusen je na “BayAreni” u Leverkusenu poražen od Atletico Madrida sa 2:4. U srijedu su na programu sljedeće utakmice: FC Porto – Juventus i Sevilla – Leicester.

Željezničar i Sarajevo podijelili bodove: Derbi obilježila čak tri crvena kartona

Fudbaleri Željezničara i Sarajeva podijelili su bodove u 152....

(VIDEO) Pogledajte kako je otpjevana Grbavica pred derbi Željezničara i Sarajeva

Pred početak utakmice između Željezničara i Sarajeva, koja se...