Da li je Herbert upoznao Nurkića? Sjajno prvo poluvrijeme Zmajeva protiv Njemačke

Bosna i Hercegovina na poluvremenu susreta protiv Njemačke vodi rezultatom 47:42.

U prvoj četvrtini smo gledali vrlo izjednačenu utakmicu, koja je na kraju pripala našem timu. NAkon prvih deset minuta rezultat je glasio 20:18 za Zmajeve.

U drugoj četvrtini smo u potpunosti nadigrali njemački tim. Sjajni Jusuf Nurkić i Džanan Musa, uz pomoć ostalih košarkaša su “zatvorili” naš reket dok su u napadu izgledali vrlo dobro. Dominantni Nurkić je u potpunosti razbio protivnčki tim, dok je Musa sve elegantno rješavao u napadu, pa se na pauzu odlazi sa prednošću našeg tima rezultatom 47:42.

Najefikasniji u našem timu bio je Nurkić sa 17 poena, dok je Musa ubacio 14.

Udruženje Pomozi.ba pokrenulo apel za liječenje Fojničanke Hašeme Huzbašić koja ima tumor

Udruženje Pomozi.ba pokrenulo je apel za liječenje Hašeme Huzbašić...