Najlošija utakmica Nurkića u sezoni: Imao problema s ličnim greškama

Košarkaši Portlanda su doživjeli 25. poraz ove sezone u 46. utakmici i to kod kuće od LA Lakersa rezultatom 121:112.

Portland je na nevjerovatan način prokockao dobijenu utakmicu. Blazersi su vodili s 25 razlike na poluvremenu (71:46), no u drugom je na parketu LeBron James ubacio u brzinu više i donio veliki preokret i pobjedu svojoj ekipi.

Jusuf Nurkić je odigrao najlošiju utakmicu sezone, te je susret završio sa 2 poena i 3 skoka, a odigrao je samo 16 minuta zbog problema s ličnim greškama, prenosi Klix.

Na drugoj strani sjajni LeBron je ubacio 37 poena uz 11 skokova, te ga sada od Kareema Abdul-Jabbara na prvom mjestu liste strijelaca dijele samo 233 poena.

Lana Pudar i Nemanja Bilbija najbolji sportisti Mostara

Plivačica Lana Pudar i nogometaš Nemanja Bilbija proglašeni su...

Goran Ivanišević nije više trener Novaku Đokoviću

Skoro petogodišnja saradnja Novaka Đokovića i Gorana Ivaniševića završena...

Poljska nakon penala savladala Vels i postala posljednji učesnik Eura 2024

Nakon što su Gruzijci boljim izvođenjem penala savladali Grke...

Sjajan nastup plivačkih reprezentativaca BiH u Beogradu

U organizaciji Plivačkog savezu Srbije na bazenu "Milan gale...

Historijska vožnja Elvedine Muzaferije: Prva skijašica na završnom finalu spusta u Svjetskom kupu

Najbolja bosanskohercegovačka skijašica Elvedina Muzaferija okončala je fenomenalnu sezonu...