Eksplodirala plinska boca: Povrijeđena žena, prevezena je u bolnicu

Usljed eksplozije plinske boce M. Š. iz Srpca zadobila je sinoć povrede te je upućena u JZU “Bolnica Gradiška” na dalje liječenje, saznaju Nezavisne.

Kako je navedeno u saopćenju Policijske uprave Bosanska Gradiška, o događaju je Policijsku stanicu Srbac obavijestila dežurna radnica Doma zdravlja Srbac.

– Uviđaj su izvršili pripadnici PS Srbac koji su utvrdili da je u pomoćnom objektu gdje se nalazila M. Š. došlo do curenja plina uslijed čega je navedena osoba zadobila povrede te je upućena u JZU ‘Bolnica Gradiška‘ radi daljeg liječenja, istakli su iz policije.

PROČITAJTE JOŠ:  Snažan zemljotres pogodio Italiju: Ljudi panično bježali...

O slučajun je obaviješten i dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka koji se izjasnio da navedeni događaj nema elemenata krivičnog djela.

NAJNOVIJE

MOŽDA VAS ZANIMA

Šta mislite koliko je iznosila prosječna plata u januaru u BiH?

Prosječna mjesečna isplaćena neto plata po zaposlenom u Bosni...

Darko Ćulum se povlači s mjesta direktora SIPA-e

Direktor Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA) Darko...

AKCIJA POLICIJE U RS: Bivši ministar uhapšen zbog privrednog kriminala

Pripadnici Granične policije BiH danas su uhapsili bivšeg ministra...

POČELO JE: Granična policija i SIPA hapsili i pretresali u RS-u

Pripadnici Granične policije BiH su uz asistenciju SIPA i...